Nowe produkty

Logotypy

W wyniku realizacji Projektu pt. „Wpływ brexit na poszerzenie oferty Spółki Nowa Szkoła”, na który NOWA SZKOŁA Sp. z o.o. otrzymała dofinansowanie ze środków pomocowych Unii Europejskiej w ramach Programu „Re Open UK dla Działania 1. Wsparcie przedsiębiorstw niekorzystnie dotkniętych skutkami brexit”, wprowadzamy do oferty następujące produkty:

 

- multifunkcyjne meble modułowe;
- meble hybrydowe;
- meble edukacyjne na wymiar

 

Nowe cechy oferty:

  • meble wykonywane na indywidualne zamówienie;
  • meble personalizowane;
  • produkcja w krótkich seriach wysyłanych do zamawiającego;
  • elementy mebli układane na paletach wg etykiet;
  • meble wbudowane w architekturę wnętrz;
  • meble hybrydowe, wykonane z różnych materiałów i łączące różne funkcje.

 

Nowa oferta obejmie asortyment mebli dedykowanych pod indywidualne zamówienia, które będą projektowane od podstaw lub dostosowane do potrzeb określonych w ramach otrzymanego zamówienia.

Produkcja nowego asortymentu meblowego cechuje się optymalizacją procesów, w tym kompleksową obróbką wszystkich różnowymiarowych elementów płytowych wchodzących w skład mebli, bez konieczności dokonywania jakichkolwiek czynności regulacyjnych celem płynnej realizacji produkcji niestandardowej w krótkich seriach o następującej funkcjonalności:

wielofunkcyjność stref w szkołach – przestrzenie łączące funkcje świetlicy, czytelni, biblioteki, dzięki wyposażeniu w siedziska, ścianki, regały, umożliwiające realizacje rozmaitych procesów użytkowych;

modułowość – wyposażanie przestrzeni w meble i zabudowy modułowe, umożliwiające definiowanie różnorodnych układów przestrzennych w zależności od aktualnych potrzeb;

zwiększona użyteczność: połączenie dwóch funkcji (hybrydowość) – wyposażanie przestrzeni bibliotecznej w regały i kontenery łączące funkcje siedzisk, foteli i sof, umożliwiające samodzielne odnajdywanie i wypożyczanie książek uczniom pełno- i niepełnosprawnym.